2019 dalyviai

Crowne Plaza, Vilnius

Prizininkai:

1 vieta: Vacherin ir G.D. Vajra Moscato d'Asti  DOCG 2018 
Restorano „Arrivée“ konditeris Evaldas Juška ir „Vyno klubo“ vyno ekspertas Andrius Pagojus
2 vieta: Juur ir LPõhjala Cellar Series 14% Bourbon Barrel Aged Barley Wine
Komanda iš Estijos: Gina Grete Kadak ir Kaido Metsa
3 vieta: Autumn treasures ir Plaimont Barrique D'or Selection Privee Restaurant Vincents, Pacherence Du Vic- Bilh AOP
Komanda iš Latvijos: restoranas „Vincents“ - Roberts Brencens ir Ance Kristone

Specialiųjų nominacijų laimėtojai:

Lietuviškiausias derinys: Saulė ir The Ned Noble Sauvignon Blanc
Restorano „Amandus“ komanda: Toma Pisarskaitė, Dovydas Dokšas, Linas Kuklierius
Lengviausias derinys: Vacherin ir G.D. Vajra Moscato d'Asti DOCG 2018
Jungtinė komanda: restorano “Arrivee„ konditeris Evaldas Juška (Arrivee) ir “Vyno klubo„ vyno ekspertas Andrius Pagojus (Vyno klubas)
Publikos simpatija: Lietuviškas beržas ir Chateau Jolys Epiphanie Jurancon AOC 2000
JJ komanda:  Justina Golumbeckaitė ir Justinas Kapkovičius
Gražiausia serviruotė: Burgeris & Alus 
„Beerhouse & Craftkitchen“ restorano komanda:  Ovidijus Žiūrys ir Asta Urbonaitė
Čempionato vynas: Chateau Mosse Rivesaltes 1949
Komanda: Restoranas „14 Horses Brasserie“
Desertas: Lupena

Kiti dalyviai:

Derinys: Goan Sunshine ir Liliac & Kracher Ice Wine Transylvania, 2016
Komanda: „Vyno klubo“ vyno eskpertas Andrius Pagojus ir šefas Gaspar Fernandes
Derinys: Medutis ir Masi Angelorum Recioto della Valpolicella Classico DOCG 
Komanda „Novo2“: Vytautas Zdanauskas, Miroslava Suduiko, Olga Kovalevskaja, Gintaras Stulgys
Derinys: Šnabždesiai smėlyje ir The Tear of the Pine Retsina 2017, Graikija
Komanda „Vėjuotieji“: Aurimas Labanauskas, Rima Brazdauskaitė, Daiva Mumgaudienė
Derinys: Rudens rūkas ir Weingut Sattlerhof Sauvignon blanc Trockenbeerenauslese 2017, Südsteiermark, Austrija
Moon Spa Vytautas komanda: Tomas Legota, Diana Grabliauskaitė, Darius Dabrovolskas, Žilvinas Byčius
Derinys: Šokoladiniai putėsiai ir Kracher Zweigelt Beerenauslese 2017
Restorano „Dine“ komanda: Arminas Darasevičius, Donatas Šatkauskas, Barbora Čepolionienė

Čempionato rėmėjai:

Sangaida-logo-juodas-su-sukiu.png
vyno zurnalas logo
LOGO vyno klubas (big).png
zwiesel logo
perlage_logo_edited.jpg