2018 dalyviai

Crowne Plaza, Vilnius

Prizininkai*:

*skirtos dvi antrosios vietos

1 vieta: Brazdas ir Poltsamaa Kuldne 2009 
Restorano „Nineteen18“ komanda: Vita Bartininkaitė ir Vidmantė Šukytė
2 vieta: Aviečių šerbeto su šokolado putėsiai ir Ca’dei Mandorli Le Donne Dei Boschi Brachetto d‘Acqui DOCG 2017 
Restorano „Dine“ komanda: Arminas Darasevičius, Barbora Čepulionienė, Donatas Šatkauskas
2 vieta: Ančiukas ir Château Dereszla Tokaji Aszu 3 Puttonyous 2009
Komanda: „Sweet Root“ konditeriai Greta Janulytė, Sigitas Žemaitis ir „Vyno klubos“ vyno ekspertas Andrius Pagojus

Specialiųjų nominacijų laimėtojai:

Lietuviškiausias derinys: Baltijos gintaras ir Livon Casali Goda Verduzzo Friulano DOC
Restorano „Restoranas 4“ komanda: Gabrielius Zajac ir Francesco Michele Di Marco
Lengviausias derinys ir Publikos simpatija: Bičiulis ir Reichsgraf von Kesselstatt Josephshofer Riesling Spatlese 2014
Restorano „14 Horses“ komanda: Silvija Umaraitė ir Kristina Liukaitytė
Čempionato vynas: Peller Estates Cabernet Franc Icewine Niagara Peninsula 2007 kartu su Winter is coming
Komanda: „Telegrafo“ ir „Atelier Wine Boutique & Tasting Bar“ (Martynas Pravilonis ir šefas Darius Stakelė)

Kiti dalyviai:

Derinys: Slyva ir Klein Constantia Vin de Constance 2004
Komanda „Nineteen18 Matas“: Matas Paulinas ir Simonas Laukaitis
Derinys: Winter is coming ir Reichsgraf von Kesselstatt Josephshofer Riesling Spatlese 2014
Restorano „Somm“ komanda: Narimantas Miežys ir Ignas Višinskas
Derinys: Ežiukas rūke ir Maison du Vigneron Vin de Paille Cotes du Jura 2014
Restorano „Amandus“ komanda: Deividas Praspaliauskas ir Ada Sakalauskaitė 
Derinys: Jogailos vaikystė ir Château Dereszla Tokaji Furmint Late Harvest 2015
Jungtinė komanda: Taurakalnis (Aušrelė Jaskelevičiūtė, Asta Oleškevičiūtė) ir Petras Jarašūnas iš „Vyno klubo“)
Derinys: Šokoladinis Delice ir Bulas 20 Tawny Port
Restorano „Trinity“: Vilius Ručinskas ir Karolis Bidva
Derinys: Aistra ir Anselmann Solaris
Jungtinė komanda „Rūta & Rūta Cuisine“ (Rūta Paulauskienė, Alina Pocienė ir Albertas Koncijalovas)
Derinys: Ruduo meilės alėjoje ir Chateau Langlois Pinot Noir 2014
Jungtinė komanda: Juozas ir „Komoda“ (Monika Skučaitė, Juozas Kabašinskas, Martynas Meidas ir Gabrielė Litinskaitė)
Derinys: Myli – nemyli, myli – nemyli su Clarendelle Amberwine
Restorano „Esperanza“ komanda (Justinas Kapkovičius ir Andžejus Guska)
Derinys: Gusto su Martini Riserva Rubino
Jungtinė komanda „Crowne Plaza & Liviko“ (Gintaras Stulgys, Jurgita Butrimė, Sandra Kirkilaitė ir Loreta Kornišovienė)
Derinys: Kriaušė, mirkyta vyne, šokolado pataluose su Sain Alber Barriques D’or Pacherenc Du Vic-Bilh AOC
Komanda „The Pair: Markizetė & Sommelier partners“ (Pierre-Louisas Laviale’is ir Paulas Forconi)

Čempionato rėmėjai:

Sangaida-logo-juodas-su-sukiu.png
LOGO vyno klubas (big).png
Corel logo Manjana12.png
zwiesel logo
589.jpg
Logo-Kimbo.jpg
vyno zurnalas logo